Privátna zóna
Meno:
Heslo:
Partneri
10 Najčítanejších článkov
Posledné pridané firmy
Počasie v Martine
Meniny oslavuje
Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Prokop
Zajtra >>
Sviatok svätého Cyrila a svätého Metoda

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
Myšlienka dňa
Vážnym ohrozením lásky je žiarlivosť. Nie tá, vyvolaná pôvabom alebo koketnosťou, ktorá môže jedine vznietiť neistotu, nerozhodnú lásku. Nebezpečná je chorobná, ničivá žiarlivosť, plná nedôvery a úzkosti, že toho druhého stratíme.

 -- MAIOLI


Virtuálna prehliadka

Virtuálne prehliadky
Slovenska a Európy


Aktuality / Eaukcie
Elektronická aukcia mesta Martin
Testovacia vyzva - Predmet obstaravania
Začiatok aukcie
01.01.2012 09:00:00
Koniec aukcie
03.11.2021 09:55:00
Redakcia portálu

 Telefón:
 0915 839 934

  e-mail: office@zetagroup.net

  DOSTUPNOSŤ PORTÁLU
  web: www.mojmartin.sk
Výrocia
zdroj: Wikipedia
Taxi in Martine
 • CITY TAXI MARTIN
  Telefón
  0905 333 233; 0902 333 233; 043-422 34 22; www.taximartin.sk

 • Registrácia
  Dnes je 04. Jul 2020 11:05:22
  Denné Menu Verejné fórum Ubytovanie Podujatia, Kultúra Šport Inzercia  Fórum

  Vyhľadávanie:

  PRE KOHO KAŠUBA ROBÍ?


  otrok 2009-10-19 01:57:04

  Kasuba robi, dokonca pracuje. Teraz jedna oblubena tvar pre TVT, on dobre odskodneny obcan. Cteny to poslanec.

  otrok 2009-08-22 21:37:55

  Saskia, pekne opisana fantazia, skoda ze urcite aj pravdiva. Neuspesny kandidat na primatora je skutocne vred, ale dari sa mu v tom bahne, co ho odskodnilo a v sucasnosti sa tvari, ze pracuje pre blaho a rozkvet nasho mesta.

  ruter 2009-08-21 22:01:15

  nj, je to smradľavý vred, ako väčšina tam

  saskia 2009-08-20 13:17:03

  P.K, robí hlavne a v prvom rade pre SEBA. Bývalý primátor mal pravdu, keď ho nepustil ku kontrole. Zákon mu to dovolil , nový primátor ho odškodnil milionmi, ale zato mu p.K. na oplátku zatial neškodí. Ale volby sa blížia, a p. poslanec začína hrať svoju hru. Komisia verejného poriadku pod vedením p. K. je už roky súdnym tribunálom, a nie komisiou, ktorá je nápomocná verejnému poriadku. A zdá sa, že p. poslanec nie je spokojný so svojim výberom náčelníka Msp , pretože na čele komisie, ktorá ho vyberala bol práve on. Bývalý náčelník nezobal p. poslancovi z ruky, preto musel zmiznúť, žeby nový náčelník dopadol podobne? Ak si niekto myslí, že p. poslanec K. má čo i len na chvíľu v hlave blaho Martina, tak je na hlbokom omyle. Ten myslí iba na seba a výborný je v intrigách a pomstách. Všetko, čo som napísala, je "iba moja fantázia",nie ohováranie.

  paparazzo 2009-08-10 00:14:49

  V piatok som pozeral šot STVčky a videl som náško "poslanca", ktorý chce zrušiť mestskú políciu. Že vraj nieje na úpravu chodníkov a kosenie trávy Všetci predsa vieme,že pán Kašuba "nepracuje" pre Brantner a cez mesto im nedohadzuje kšefty, za ktoré "nemá možno" určitú "províziu". Brantneru asi dochádza zdroj peňazí a mesto nemá ako vyplácať faktúry tak si pán poslanec zmyslel, že peniažky zoženie asi týmto spôsobom. Veď aj minule na zastupiteľstve ko...ktal, hovoril, že chodníky sú stále zarastené trávou a neustále kosenie nepomáha, tak to treba postriekať špeciálnym prípravkom, ktorý zhodou okolností fa. Bratner vlastní a bola by ochotná v tejto veci okamžite jednať. Len treba, aby dalo mesto objednávku a Brantner pošle iba faktúru, ktorú mesto samozrejme zaplatí. Veď vice je bývalý zamestanec fa. Brantner. No nepomôž blížnemu svojmu. Zrušíme mestskú políciu a všetky úkony čo robí mestská polícia ( niekedy aj za úradníkov mesta), budú asi vykonávať naši poslanci mesta. Nie nie, v TV šote bolo povedané, že všetky úkony preberie PZ. Neviem a nikde som ani nevidel, že by dodržiavanie VZN mesta mohli kontrolovať príslušníci štátnej polície. Prepáčte ale takýto človek robí v našom meste predsedu komisie verejného poriadku? To ste koho volili Priekopčania? Že by predvolebná kampaň už začala?
  A ešte niečo, keď som už spomenul úradníkov mesta. Každý deň vídavam našich spoluobčanov vykonávať nejaké "aktivačné práce" v jednotlivých častiach mesta. Už od rána chlastajú a "práca", im ide od ruky Neviem či mesto alebo úrad práce im dáva peniaze za to, že nič nerobia a iba pijú v pracovnej dobe. Nikto tieto osoby nekontroluje. Prepáčte, ráno ich pred mestským úradom niekto spočíta, skontroluje prítomnosť osôb a vyšle ich do rajónu. Či tam už došli alebo nie, o to sa nikto nestará. Naje..ný nenajeb..ý, peniaze dostanem, veď "vykonávam" aktivačné práce pre mesto.

  [ 1 ]

  Stránku spravuje a vytvorila ju spoločnosť Zetagroup Software s.r.o. | online užívateľov 111