Privátna zóna
Meno:
Heslo:
Partneri
10 Najčítanejších článkov
Posledné pridané firmy
Počasie v Martine
Meniny oslavuje
Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Bohuslav
Zajtra >> Kamila

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
Myšlienka dňa
V láske sme nespravodlivý, lebo pokladáme toho druhého za dokonalého.

 -- JEAN PAUL


Virtuálna prehliadka

Virtuálne prehliadky
Slovenska a Európy


Aktuality / Eaukcie
Elektronická aukcia mesta Martin
Testovacia vyzva - Predmet obstaravania
Začiatok aukcie
01.01.2012 09:00:00
Koniec aukcie
03.11.2025 09:55:00
Redakcia portálu

 Telefón:
 0915 839 934

  e-mail: office@zetagroup.net

  DOSTUPNOSŤ PORTÁLU
  web: www.mojmartin.sk
Výrocia
zdroj: Wikipedia
Taxi in Martine
 • CITY TAXI MARTIN
  Telefón
  0905 333 233; 0902 333 233; 043-422 34 22; www.taximartin.sk

 • Registrácia
  Dnes je 17. Jul 2024 11:43:11
  Denné Menu Verejné fórum Ubytovanie Podujatia, Kultúra Šport Inzercia  Fórum

  Vyhľadávanie:

  PRE KOHO KAŠUBA ROBÍ?


  2009-10-19 01:57:04

  Kasuba robi, dokonca pracuje. Teraz jedna oblubena tvar pre TVT, on dobre odskodneny obcan. Cteny to poslanec.

  2009-08-22 21:37:55

  Saskia, pekne opisana fantazia, skoda ze urcite aj pravdiva. Neuspesny kandidat na primatora je skutocne vred, ale dari sa mu v tom bahne, co ho odskodnilo a v sucasnosti sa tvari, ze pracuje pre blaho a rozkvet nasho mesta.

  2009-08-21 22:01:15

  nj, je to smradľavý vred, ako väčšina tam

  2009-08-20 13:17:03

  P.K, robí hlavne a v prvom rade pre SEBA. Bývalý primátor mal pravdu, keď ho nepustil ku kontrole. Zákon mu to dovolil , nový primátor ho odškodnil milionmi, ale zato mu p.K. na oplátku zatial neškodí. Ale volby sa blížia, a p. poslanec začína hrať svoju hru. Komisia verejného poriadku pod vedením p. K. je už roky súdnym tribunálom, a nie komisiou, ktorá je nápomocná verejnému poriadku. A zdá sa, že p. poslanec nie je spokojný so svojim výberom náčelníka Msp , pretože na čele komisie, ktorá ho vyberala bol práve on. Bývalý náčelník nezobal p. poslancovi z ruky, preto musel zmiznúť, žeby nový náčelník dopadol podobne? Ak si niekto myslí, že p. poslanec K. má čo i len na chvíľu v hlave blaho Martina, tak je na hlbokom omyle. Ten myslí iba na seba a výborný je v intrigách a pomstách. Všetko, čo som napísala, je "iba moja fantázia",nie ohováranie.

  2009-08-10 00:14:49

  V piatok som pozeral šot STVčky a videl som náško "poslanca", ktorý chce zrušiť mestskú políciu. Že vraj nieje na úpravu chodníkov a kosenie trávy Všetci predsa vieme,že pán Kašuba "nepracuje" pre Brantner a cez mesto im nedohadzuje kšefty, za ktoré "nemá možno" určitú "províziu". Brantneru asi dochádza zdroj peňazí a mesto nemá ako vyplácať faktúry tak si pán poslanec zmyslel, že peniažky zoženie asi týmto spôsobom. Veď aj minule na zastupiteľstve ko...ktal, hovoril, že chodníky sú stále zarastené trávou a neustále kosenie nepomáha, tak to treba postriekať špeciálnym prípravkom, ktorý zhodou okolností fa. Bratner vlastní a bola by ochotná v tejto veci okamžite jednať. Len treba, aby dalo mesto objednávku a Brantner pošle iba faktúru, ktorú mesto samozrejme zaplatí. Veď vice je bývalý zamestanec fa. Brantner. No nepomôž blížnemu svojmu. Zrušíme mestskú políciu a všetky úkony čo robí mestská polícia ( niekedy aj za úradníkov mesta), budú asi vykonávať naši poslanci mesta. Nie nie, v TV šote bolo povedané, že všetky úkony preberie PZ. Neviem a nikde som ani nevidel, že by dodržiavanie VZN mesta mohli kontrolovať príslušníci štátnej polície. Prepáčte ale takýto človek robí v našom meste predsedu komisie verejného poriadku? To ste koho volili Priekopčania? Že by predvolebná kampaň už začala?
  A ešte niečo, keď som už spomenul úradníkov mesta. Každý deň vídavam našich spoluobčanov vykonávať nejaké "aktivačné práce" v jednotlivých častiach mesta. Už od rána chlastajú a "práca", im ide od ruky Neviem či mesto alebo úrad práce im dáva peniaze za to, že nič nerobia a iba pijú v pracovnej dobe. Nikto tieto osoby nekontroluje. Prepáčte, ráno ich pred mestským úradom niekto spočíta, skontroluje prítomnosť osôb a vyšle ich do rajónu. Či tam už došli alebo nie, o to sa nikto nestará. Naje..ný nenajeb..ý, peniaze dostanem, veď "vykonávam" aktivačné práce pre mesto.

  [ 1 ]

  Stránku spravuje a vytvorila ju spoločnosť Zetagroup Software s.r.o. | online užívateľov 421