Privátna zóna
Meno:
Heslo:
Partneri
10 Najčítanejších článkov
Posledné pridané firmy
Počasie v Martine
Meniny oslavuje
Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Bohuslav
Zajtra >> Kamila

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
Myšlienka dňa
V láske ako v umení sa nesmie čítať to, čo o tom povedal druhý. Každý musí sám vyjadriť, čo cíti.

 -- ROLLAND


Virtuálna prehliadka

Virtuálne prehliadky
Slovenska a Európy


Aktuality / Eaukcie
Elektronická aukcia mesta Martin
Testovacia vyzva - Predmet obstaravania
Začiatok aukcie
01.01.2012 09:00:00
Koniec aukcie
03.11.2025 09:55:00
Redakcia portálu

 Telefón:
 0915 839 934

  e-mail: office@zetagroup.net

  DOSTUPNOSŤ PORTÁLU
  web: www.mojmartin.sk
Výrocia
zdroj: Wikipedia
Taxi in Martine
 • CITY TAXI MARTIN
  Telefón
  0905 333 233; 0902 333 233; 043-422 34 22; www.taximartin.sk

 • Registrácia
  Dnes je 17. Jul 2024 12:53:50
  Denné Menu Verejné fórum Ubytovanie Podujatia, Kultúra Šport Inzercia  Fórum

  Vyhľadávanie:

  MESTSKY POLICAJTI


  2010-06-24 12:35:02

  Ja mám zas inú skúsenosť. Volal som políciu ked v krčme pri našom aráku bolá taká bitka že sklo aj nýbytok lietali len tak hučalo. A zaujímavé bolo že ani nie 2 minuty od telefonátu naprv prišli 3 taxiky ktoré odviezli všetkých ožratých bitkárov a polícia až asi 10 minút nato ke%d krčma bola už prázdna. Otázka: majú taxikári naladenú frekvenciu na tiesňové volania?

  2010-05-24 11:44:40

  Vsetkých treba hodit do jedneho vreca a este im tam aj nasrat. Problemy s nocným vandalizmom neriesia vobec ja som volal MP asi 4 krát z toho dva krat prisli, pokecali s robotníkmi v kosutoch pri skole, podotíkam o cca 3hod rano a odisli a hluk tam ostal. Uz mi to nedalo sadol som do auta a doslova som odchytil statnu policiu a dovliekol som ich na miesto problemu, upozornil som ich ze ak tam neurobia poriadok postupim stažnost na inspekciu ministerstva vnutra a co sa stalo neuverite. Klud tam bol do piatich minut. Samozrejme skola v kosutoch je kazdý vecer navstevovana blbmi co nevedia drzat hubu po desiatej a policia si sem nepride ani prdnut a nie to este riesit to co je ich psia povinnost. Ved aj tu mozu zarobit pekne peniaze na pokutách, no jednoduchsie je buzerovat vodicov za parkovanie a to hlavne MP martin zapad co nechali o sebe pocut ze oni su iní nie ako tie sračky z mesta.

  2010-01-19 20:57:41

  Pani prislušníci z Mestskej polície v Martine sú naozaj "dobrí pomocníci", sú vždy tam kde ich je najmenej potrebné, ale anjradšej vyberajú pokuty na parkoviskách, doslova sledia, kde, kto a ako odstaví auto, ale, že by išli do takých vecí ako je dohľad nad verejným poriadkom, hlavne v noci mimo centra mesta Martin, Záturčia, Ľadoveň, Košúty, kde v noci robia bordel vyrastkovia - ktorí pijú čučo, a potom hulakajú tak tam nejdú, asi sa boja, že by od nich dostali bitku, ale hlavne, že keď idú cez deň po ulici tak na sebe majú tažké odevy - však sú ťažkoodenci a ide z nich rešpekt. Keď ich v noci volate o pomoc, tak majú vždy čas, alebo Vám povedia dávajte pozor na človeka ktorý robí bordel sme tam za päť minút, ale u nich päť minút niekedy znamená aj hodina, dve a možno aj zabudnú, že niekde mali za päť minút prísť. Tak preto treba veľa trpezlivosti a treba ich pochopiť, že ich je malo, a predsa dvaja príslušníci MP nemôžu v noci všetko prejsť, celý rajon mesta Martin, keď majú len pre nich nevhodné osobné autá.

  2010-01-19 14:48:01

  Mefisto, rozhodne ste nemali vyčkávať dve hodiny,ale po 10-15 minútach by som svoj telefonát "urgovala" s tým, že už som predsa volala a nič sa nedeje. Sú povinní prísť a situáciu riešiť. Si mal zrejme smolu na toho, čo sedel na ústredni a dvíhal telefóny....inak si to neviem vysvetliť. Už som sa naučila , že vždy si zapíšem meno človeka, ktorý mi zodvihne,ak riešim nejaký problém,Opýtam sa na meno, aby som si ho zapísala, a keď toto dotyčný vidí, asi to má väčší efekt, ako len áno,nie, ďakujem. Nabudúce vyskúšaj.

  2010-01-17 23:02:08

  Ja mám teda s nimi len zlé skúsenosti.

  Mám takých "veselých susedov", niežeby boli zlí,ale keď si robia zábavu,tak len poriadne. Raz sa takto rozhodli urobiť si rodinné posedenie, kde,ako predpokladám, nechýbal ani alkohol. Problémom bola hudba,ktorá vyhrávala na celé sídlisko a susedia do nej veselo vyspevovali (teda,spev sa dá nazvať možno párenie mačiek, toto bolo niečo strašné, proste len pazvuky do vysokých tónov pesničiek atď.).
  Nejako by sme to prekusli, ale bola u nás návšteva a museli vstávať o siedmej ráno,aby sa vydali na cestu domov. Pochopiteľne,že na kľudní spánok sme mohli všetci zabudnúť, tak sme sa dvaja vybrali zaklopať slušne susedom na dvere, ale tí, v návale radosti, buď nepočuli,alebo nechceli počuť.
  Konečným riešením pre nás bolo zavolať políciu,čo síce robíme neradi,ale inak sa nedalo.
  Keď sme zavolali MESTSKEJ POLÍCII a vysvetlili náš problém, uistili nás, že sa na to pozrú. Volali sme o pol jednej ráno. ALE PÁNI POLICAJTI NEPRIŠLI A PO DVOCH HODINÁCH(!!!) SUSEDIA STÍCHLI SAMI.
  Musím poznamenať, že z centra mesta je to na naše sídlisko zhruba 5 minút cesty...
  Toť moje skúsenosti s nimi...

  2009-08-12 09:34:19

  to je pravda netreba ich hadzat do jedneho vreca.ale netreba sa ani tvarit ze je to policia.a co sa tyka tej autority tak mozno funguje nejakych 15-18 rocnych ale tak zase to je v poriadku.predsa na to su aby dozerali na mladez.

  2009-08-11 14:25:38

  Netvrdila by som, že nemajú autoritu, je to vecou pohľadu a rešpektu nás, občanov. Kompetencie MsP si pozri vo VZN mesta, pod ktoré polícia spadá. Ja mám, naopak, s nimi len dobré skúsesnosti. Je ale pravda, že aj medzi nimi sa nájdu "všeliakí", netreba ich však preto hádzať do jedného koša.

  2009-08-10 13:21:14

  je to vobec policia??nemaju autoritu oproti statnej policii.minule som mal taku zvlastnu skusenost s mestskym policatom ktory mi nedal prednost ohrozil ma a este aj zapol majacik "akoze vystraha" moze vobec mestsky policajt zastavit iduce auto??keby ma zastavoval neviem co by som mu zastavil ale asi by som pre istotu hned kontaktoval statnu policiu.

  [ 1 ]

  Stránku spravuje a vytvorila ju spoločnosť Zetagroup Software s.r.o. | online užívateľov 410