Privátna zóna
Meno:
Heslo:
Partneri
10 Najčítanejších článkov
Posledné pridané firmy
Počasie v Martine
Meniny oslavuje
Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Sidónia
Zajtra >> Ján

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
Myšlienka dňa
Žiarlivosť sa pozerá cez okuliare, ktoré robia z trpaslíkov obrov a z podozrenia pravdu.

 -- CERVANTES


Virtuálna prehliadka

Virtuálne prehliadky
Slovenska a Európy


Aktuality / Eaukcie
Elektronická aukcia mesta Martin
Testovacia vyzva - Predmet obstaravania
Začiatok aukcie
01.01.2012 09:00:00
Koniec aukcie
03.11.2025 09:55:00
Redakcia portálu

 Telefón:
 0915 839 934

  e-mail: office@zetagroup.net

  DOSTUPNOSŤ PORTÁLU
  web: www.mojmartin.sk
Výrocia
zdroj: Wikipedia
Taxi in Martine
 • CITY TAXI MARTIN
  Telefón
  0905 333 233; 0902 333 233; 043-422 34 22; www.taximartin.sk

 • Registrácia
  Dnes je 23. Jun 2024 00:46:43
  Denné Menu Verejné fórum Ubytovanie Podujatia, Kultúra Šport Inzercia  Fórum

  Vyhľadávanie:

  SKLÁDKA ODPADU MARTIN


  2010-05-13 00:48:02

  Transparentnost je pre nas ta jedna tvar a vstupenka vzhladu mart:in?

  2010-05-12 19:04:57

  Mesto nezarába, zarába Brantner, transparentne.

  2010-05-12 18:45:03

  páči sa mi, že mesto Martin zarába na ukladaní odpadu pre dolnú Oravu.Nerozumní Pezinčania proti skládke protestujú, nie aby na nej zarábali. Keď už nie sme hlavné mesto kultúry, budeme hlavné mesto odpadu.


  2010-04-22 14:16:59

  Ja osobne o tom nič neviem, asi som posledný kto by to mal vedieť, ale keď človek prejde po Martine tak tých skládok odpadu je viac, nie len na Bambuskách, alebo ako sa to tam volá, na to koľko máme nie len v Martine nezamestnaných, ktorí dostavajú peňažné dávky, tak títo ľudia by mohli niečo urobiť aj preto aby sme napr. tie skládky odpadu nemali okolo činžiakov, po priekopach okolo ciest, po parkoch pod stromami, kríkmi, lavičkami a pod.. Kde sú tie časy keď si občania napr. upratovali okolo domov, činžiakov a pod., dnes každý povie platím mestu dane tak nech sa starajú predstavení jednotlivých miest, a tí zasa povedia mesto nemá peniaze, čistiť sa bude menej, kosiť sa nebude tak často, na jeseň síce pracovníci firmy, ktorá to má na starosti pohrabú listie okolo stromov na sidliskách, ale už ho nemá kto odviesť a tak to ide stále dokola, skratka vyhovárame sa jeden na druhého a nedaj bože ak by niekto s niečim prišiel ako sa to dá spraviť, tak z druhej strany príde odpoveď nie je to teraz možné urobiť, lebo to nevymsleli predstavitelia mestá, ale potom pred voľbami sa sľubuje veľa veci, ktoré chcú kandidáti aj do samosprávy urobiť pre občana, ale to trvá len do vytvorenia "vlády" v meste a mestského parlamentu a už je všetko znova v starých koľajach. Tak preto martinčania budte radi, keď aj z druhých okresov Vám vozia odpad na skladku, niekto s tým musel súhlasiť a budte radi, že Vám to nesypú pred domy, činžiaky a pod., lebo by to vyzeralo potom horšie.

  2010-04-22 14:12:10

  Ja osobne o tom nič neviem, asi som posledný kto by to mal vedieť, ale keď človek prejde po Martine tak tých skládok odpadu je viac, nie len na Banbuskách, alebo ako sa to tam volá, na to koľko máme nie len v Martine nezamestnaných, ktorí dostavajú peňažné dávky, tak títo ľudia by mohli niečo urobiť aj preto aby sme tie skládky odpadu nemali okolo činžiakov, po priekopach okolo ciest, po parkoch pod stromami, kríkmi, lavičkami a pod.. Kde sú tie časy keď si občania napr. upratovali okolo domov, činžiakov a pod., dnes každý povie platím mestu dane tak nech sa starajú predstavení jednotlivých miest, a tí zasa povedia mesto nemá peniaze, čistiť sa bude menej, kosiť sa nebude tak často, na jeseň síce pracovníci firmy, ktorá to má na starosti pohrabú listie okolo stromov na sidliskách, ale už ho nemá kto odviesť a tak to ide stále dokola, skratka vyhovárame sa jeden na druhého a nedaj bože ak by niekto s niečim prišiel ako sa to dá spraviť, tak z druhej strany príde odpoveď nie to to teraz možné, lebo to nevymsleli predstaviľa mestá, ale potom pred voľbami sa sľubuje veľa veci, ktoré chcú kandidáti aj do samosprávy urobiť pre občana, ale to trvá len do vytvorenia "vlády" v meste a

  2010-04-22 10:50:23

  Martinčania, ako sa Vám páči, že na skládku odpadov v Marine vozia odpad aj z iných okresov?

  [ 1 ]

  Stránku spravuje a vytvorila ju spoločnosť Zetagroup Software s.r.o. | online užívateľov 1174